СЕРГІЙ МЕЛАШЕНКО

Лікар-ортопед, реабілітолог
Записатися на тренування

Про мене

«З метою грамотного доповнення моєї лікарської діяльності ми спільно з сертифікованими фахівцями (тренерами, реабілітологами) розробили цілу систему відновлення, яка носить назву – системна функціональна реабілітація.»

Як правильно донести роль фітнесу населенню? — Має бути інформаційна складова на прикладі тих, хто це пробував і готовий поділитися досвідом. У системі мають бути організовані показові майстер-класи. Кожен спробував і ухвалив рішення. Слід донести можливість проби без шкоди здоров’ю.»

«Зараз я займаюся улюбленою справою. Я цим живу, надихаюся та розвиваюся. Мені подобається, як змінюються люди, їхні цінності. Приємно, коли клієнти відчувають зміни та діляться гарними новинами. Радий, що можу допомогти клієнту повернути ті функції організму, які давно «випали з системи. (Наприклад, повноцінна робота плечового чи колінного суглоба).»

«Потрібно пробувати і не зневірятися. Слухати себе, якщо це твоє, підкаже організм. Тільки шляхом постійних спроб і реалізується мета. Іноді все не одразу приходить, а згодом. Це має бути і тільки цілеспрямовані знаходять себе і своє покликання. Потрібно спілкуватися з тими, хто досягнув бажаного. Це гарний приклад для наслідування.».

Вища освіта, ЗДМУ, Лікувальна справа.

Друга вища освіта, Університет управління освіти від Національної академії педагогічних наук України, Педагогіка вищої школи.

Регулярна участь у медичних науково-практичних конференціях. Автор (співавтор) понад 20 наукових публікацій.

Особисті авторські виступи з доповідями на профільну тему на медичних конференціях (за останні 4 роки у співпраці з кафедрою травматології та ортопедії Запорізького Медичного університету та міжнародним товариством функціональної нейромеханіки, з наявністю публікацій):

«Ортопедична реабілітація плечового суглоба в контексті функціональної нейромеханіки» / А.А. Гриценко, С.А. Мелашенко, М.Л. Головаха // Матеріали II Українського симпозіуму з біомеханіки опорно-рухової системи «Актуальні питання сучасної ортопедії та травматології».
«Системний функціональний похід у прогнозуванні розвитку патології та ускладнень в оперативній артрології. Можливості профілактики»/А.А. Гриценко, М.Л. Головаха, С.А. Мелашенко // Матеріали науково-практичної конференції «Актуальні питання лікування патології суглобів та ендопротезування».
Системний функціональний підхід до реабілітації в ортопедії»/О.О. Гриценко, М.Л. Головаха, С.А. Мелашенко // Збірник наукових праць XVII з`їзду ортопедів-травматологів України.
«Функціональна медична реабілітація у професійному спорті»/О.О. Гриценко, М.Л. Головаха, С.А. Мелашенко // Матеріали другої науково-практичної конференції «Актуальні питання лікування патології суглобів та ендопротезування».
«Системний функціональний підхід у реабілітації» на Першій Українській конференції з остеопатії та краніосакральної терапії.
«Системний функціональний підхід у реабілітації» на Першій Українській конференції з остеопатії та краніосакральної терапії.
Авторський майстер-клас «Роль та місце фукціональної нейромеханіки в системі сучасної фітнес-індустрії» на Першій Українській конференції з остеопатії та краніосакральної терапії.
Автор проекту для післядипломної освіти «Системний функціональний підхід у нейроортопедичній реабілітації».
Член Всеукраїнської Асоціації ортопедів-травматологів, Дніпровського регіонального товариства мануальних терапевтів, міжнародного товариства функціональної нейромеханіки. Співпраця з Федерацією функціонального коучингу (Дір. Гриценко Антон). Організація семінарів з функціональної нейромеханіки у Запоріжжі.

Приватна ліцензована медична практика (Ліцензія МОЗ України АГ 601603 від 25.05.11р.).

Спеціалізація: функціональна нейромеханіка, мануальна терапія, медична та спортивна реабілітація.

Мій шлях

2003 - 2005
Інтернатура та магістратура зі специльності ортопедія-травматологія, ЗДМУ
2008 - 2009
Навчання "Основи мануальної терапії", "Мануальна терапія нейроортопедичної патології", викладач к.м.н. доц. Шітіков Т.А., Дніпропетровський інститут народної медицини.
2013 - 2014
Спеціаліст з функціональної нейромеханіки (повний курс Гриценка А.), Міжнародне товариство функціональної нейромеханіки.
(Модулі навчання: "Практична кібернетика фасціального поля"; "Прямий функціональний підхід у керуючих системах"; "Непрямий функціональний підхід у керуючих системах"; "Кібернетика в постурології"; "Кібернетика краніальних взаємин"; "Керуючі системи рухової активності.")
2015 - 2016
"Основи біодинаміки, біодинамічний підхід у педіатрії", Міжнародне суспільство функціональної нейромеханіки.
2017
навчання «Реабілітація та адаптація у фітнесі та спорті», Українська академія реабілітації та здоров'я людини
2018
пройшов навчання "Функціональний тренінг із підвісними петлями Coreviper, TRX". Академія Фітнесу України, Київ.
учасник майстер-класу "3 вправи гімнастики", С. Семенов;
учасник семінару з Функціональної нейромеханіки. "Функціональні системи управління руховою активністю", модуль 2, семінар 1. Міжнародне товариство Функціональної нейромеханіки, м. Харків

Підписуйся на наш Instagram

Будь в курсі всіх новин, спецпропозицій та розіграшів
Instagram