ЯНА БОРИСЕНКО

Дієтолог
Записатися на тренування

Про мене

«Докладно, про роботу організму я дізналася ще в медичному вузі. А ось глибше розуміння впливу кожного нутрієнта, про те, як це все можна скласти в єдину систему — додаткове навчання у професіонала з величезним практичним досвідом. І це навчання зупинити неможливо, настільки воно багатогранне по здоров’ю в цілому, по харчування дітей різного віку, дорослих, вагітних і жінок, що годують, людей з різними захворюваннями.Торкнувшись теми харчування в масштабі більшому ніж моє близьке оточення, я усвідомила, що з дитинства у нас не вихована культура харчування, тобто немає «хороших» звичок у сім’ях, наприклад, немає звички пити воду вранці та протягом дня, але є звичка випити чашку кави відразу після пробудження і потім цілий день пити чай. Багато дорослих не замислюються над цим, а після це копіюють їхні діти.У моїй практиці я все частіше спостерігаю, що клієнти усвідомлено змінюють не тільки своє харчування, а харчування у своїх маленьких і великих сім’ях.При цьому і діти, і дорослі стають здоровіший, активніший, витриваліший, змінюється якість життя. І в цьому моя радість і моя гордість 🙂 Вважаю своїм обов’язком ділитися цими знаннями.

«Я проводжу майстер-класи зі здорового харчування, а також міні-лекції для школярів та їхніх батьків, розповідаю простими словами. Наприклад, як отримані з їжею речовини впливають не тільки на здоров’я, а й на настрій, поведінку, навчальність. Про користь фруктів і шкоду цукру, про будову травної системи, зараз така ситуація, що багато дорослих не мають найпростіших знань, а також про те, як із простих продуктів можна приготувати смачні страви.

«Адже більшість людей народжується здоровими, і тільки дорослі починають хворіти. Куди зникає імунітет, даний нам природою, чому з’являються гастрит, підвищується АТ і рівень цукру в крові, чому одні діти та дорослі хворіють частіше, а інші рідше і т.д.?» Багатьох станів можна уникнути, якщо усвідомити велику мудрість Гіппократа – «Ми складаємося з того, що ми їмо.» Виходить, замість витрачати свої ресурси на оновлення клітин, на своєчасне очищення та оздоровлення, на розвиток організм змушений боротися з сучасними «смаками» Наш організм досконалий, здатний до самовідновлення та позбавлення багатьох захворювань. Для цього його потрібно не засмічувати і своєчасно давати якісний будівельний матеріал, тобто здорову їжу.

«Наведу приклад: клієнтка 47 років, прийшла до мене з проблемою зайвої ваги. І як часто буває, додатково гіпертонія та проблеми зі стільцем. Вона приймала призначені лікарем ліки для зниження АТ і для роботи кишечника. Ми склали план дій щодо нормалізації водного режиму та звичайно ж схему харчування, а тренер підібрав їй помірне фізичне навантаження.Вона не вірила мені, що з часом можливо буде жити без ліків, і метою ставила тільки схуднення.В результаті знизилася вага, стабілізувався АТ, заробив «як годинник» кишечник, змінився колір особи, з’явилася активність. Поступово!! пішли від ліків. Клієнтка почувається чудово і попросила тренера збільшити їй фізичне навантаження. Цей приклад показує, що достатній водний режим та здорове харчування здатні відновити багато функцій організму та оздоровити його.»

Освіта вища медична, ЗДМУ.

Автор та спікер на майстер-класі «Основи правильного харчування. Схема здорового раціону для всієї родини»; «Дитина та її харчування».

Учасник та спікер міні-конференції на тему «Гастрит» у багатопрофільній лікарні «Вітацентр» м. Запоріжжя.

Наші тренери та клієнти на особистому досвіді переконалися у ефективності роботи з дієтологом.

За період понад 2 роки існування послуги дієтолога в Тонусі — більше 500 клієнтів відчули на собі ефект правильного харчування вже на 1-му тижні!

Позитивні відгуки клієнтів та щільний запис до дієтолога – найкращий показник професіоналізму!

Мій шлях

2016
курс "Сучасна практична дієтологія, медична дієтологія, естетична дієтологія, спортивна дієтологія, дитяча дієтологія, консультування з питань харчування".
Сертифікований дієтолог "Дієт Консалтинг Груп" спільно з Центром дієтології та омолодження
сертифікат «Навички ефективного продажу та комунікацій з клієнтом фітнес-клубу»
Smart Fitness Academy, г. Київ
2017
Пройшла навчання, сертифікат "Дієтологія для фітнес-тренера"
Tonus Academy. Методист О. Ващук, м. Львів
сертифікат "Ефективні продажі послуг спортивного клубу"
Тренинговий центр «Альба»
учасник семінару "Самоорганізація як основа персонального успіху"
Тренинговий центр Альба
2018
пройшла навчання, сертифікат "Дієтологія дітей різного віку". Є. Яковенко, м. Київ.
учасниця практикуму "Як правильно набирати недостатню масу тіла"
Школа "Дієт консалтинг груп" & Центр дієтології та омолодження Є. Яковенко, м. Київ
2019
учасник семінару "Основні кроки у складанні програми харчування", О.Оробець.

Підписуйся на наш Instagram

Будь в курсі всіх новин, спецпропозицій та розіграшів
Instagram